Vrijdag 16st, December 3:56:38 Pm

Robmerriman |
---|
28 jaar vrouw, Meisje |
De steg, Netherlands |
Turks(Elementair), Deutsch(Beginner), Japans(Beginner) |
Tandarts, Endocrinoloog |
ID: 5731139766 |
Vrienden: bigbazz |
Details | |
---|---|
Geslacht | Vrouw |
Kinderen | 1 |
Hoogte | 173 cm |
Toestand | Gratis |
Onderwijs | Het gemiddelde |
Roken | Nee |
Drink | Nee |
Communicatie | |
Naam | Marilyn |
Profiel bekijken: | 8611 |
Telefoonnummer: | +312787-424-86 |
Stuur een bericht |
Beschrijving:
Jump to navigation. Onderzoek wijst uit dat de gemiddelde Nederlander twee keer per week seks heeft. Maar dat is niet altijd even realistisch, zegt seksuologe Hanneke Termeer. Hoe vaak dan wél normaal is? Daar heeft ze een duidelijk antwoord op. Dus of dat nu één keer per week, één keer per maand of om het halfjaar is, dat doet er niet toe.
Het klinkt misschien raar uit mijn mond, maar seks wordt echt overgewaardeerd. Als je een periode even geen zin hebt, dan doe je het toch gewoon niet? Trek volgens de seksuoloog pas aan de bel als dit structureel gebeurt: ‘Ga het gesprek aan en denk niet: ik ben niet goed genoeg. Want als jij vindt dat jullie ‘te weinig’ seks hebben, ligt dat negen van de tien keer niet aan jou.
Het kan van alles zijn: werkdrukte, prestatieproblemen, beginnende erectieproblemen. Praat hierover met je partner, want dat alleen kan al veel oplossen. Nog meer Kek Mama? Volg ons op Facebook en Instagram. Facebook Twitter WhatsApp Pinterest. Dit wil je: twee keer per week een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox. Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!
Hoe vaak seks per maand is ‘normaal’? Beeld: Shutterstock. Wat is normaal? Relatie en seks seks relatie. Ook interessant. Onderzoek: dit is het beste tijdstip voor seks. Eerder werd al duidelijk dat zaterdag de populairste dag is om seks te hebben. Nu is er ook onderzoek gedaan naar het beste tijdstip voor een potje Onderzoek: dit is de populairste dag voor een potje seks. Datingsite IllicitEncounters. Zo zakt je seksleven niet in als je kinderen krijgt.
Er zijn nogal wat redenen waarom je seksleven kan instorten als je kinderen hebt. Helemaal niet erg, zegt seksuologe Hanneke Termeer. Maar deze tips De juf: “‘Django 11 heeft iets engs gedaan’, zegt de overblijfjuf in tranen”. De juf: ‘Ik heb geen idee wie deze vader is tijdens het tienminutengesprek’. Drie maanden oud dochtertje van Jan Dulles plotseling overleden.
De juf: ‘Kinderen hadden nachtmerries over mijn collega’. Mij niet gezien, ik ben allergisch voor regels’. De juf: ‘De hele klas schrikt als leerling Carine plotseling begint te huilen’. Patricia bereidt zich voor vijf weken thuisonderwijs: ‘Ik neem dit veel te serieus’. Juf Dianne is bezorgd om leerling Sjors 10 : ‘Hij wordt steeds stiller en zijn resultaten kelderen’.
De juf: ‘Nora’s moeder is zó overstuur dat ze probeert me een klap te geven’. Juf Charlotte 41 wordt gek van de ouders van Fiene. In samenwerking met Kek Mama. TV : Eropuit. Waarom deze neusspray een uitkomst kan zijn voor jouw gezin. De deur uit. Go to the top. Social links Facebook Instagram Pinterest Twitter. Elke week een dosis humor, smeuïge verhalen en fijne tips in je inbox? Evenementen Loading